FacebookBulgarianEnglishFrenchGermanGreekRussian

Монтана вкара пет гола на Поморие, Балджийски с хеттрик

%NorthWestNews-Новините от Северозапад!%
%Монтана вкара пет гола на Поморие, Балджийски с хеттрик%

Монтана разби с 5:1 отбора на Поморие в среща от 11-ия кръг на Втора лига, която се игра на стадион „Огоста“. Балджийски се отличи с хеттрик в този мач, а домакините като цяло направиха страхотен двубой.

Именно Балджийски откри в 14-ата минута, а в 22-ата Танев изравни за гостуващия тим. Айтов обаче върна аванса на монтанчани след гол в 27-ата минута, а Наско Илиев увеличи на 3:1 в самия край на първото полувреме. С два гола на Балджийски в 53-ата и 90-ата минута домакините стигнаха до убедителния успех.

След успеха си отбора на Монтана са четвърти с 19 точки и са само на 2 точки зад Локо (София).

Тази статия %Монтана вкара пет гола на Поморие, Балджийски с хеттрик% е копирана от %NorthWestNews-Новините от Северозапад!%.

Тази информация достига до Вас благодарение на информационна агенция Булпресс!