FacebookBulgarianEnglishFrenchGermanGreekRussian

Треньорът на Монтана 2003 Николай Господинов след успеха над Орлови: “На почивката променихме някои неща”

Старши треньорът на женския баскетболен тим на Монтана 2003 Николай Господинов заяви, че след внесените на почивката промени в защита, отборът се е справил много добре през второто полувреме срещу босненския Орлови.

Монтана 2003 спечели с 93:61 (23:21, 23:25, 25:4, 22:11) като домакин в зала „Младост“ на старта на втория етап в Адриатическа лига по баскетбол за жени, т.нар. Суперлига.

„Започнахме мача малко колебливо в защита, допуснахме много лесни кошове, а ние се мъчихме в нападение. На полувремето променихме някои неща в защита и през второто полувреме ни вкараха само 15 точки“, коментира след срещата Господинов.

Монтана 2003 ще гостува на друг босненски тим Лавови на 18 януари в следващия кръг от международния турнир.

Източник БТА Тази информация достига до Вас благодарение на информационна агенция Булпресс!